preloader
zarezerwuj wizytę lekarską zarezerwuj zabiegi
Zobacz opinie
Data przyjazdu
Data wyjazdu

DOSTĘPNE OFERTY

Tę podstronę będziemy stale aktualizować by w jednym miejscu prezentować wszystkie nasze usługi, które są aktualnie dostepne.

Informacja z dnia 19.11.2020:

Sprzedaż zabiegów rehabilitacyjnych
Aktualnie w Uzdrowisku Cieplice  wykonujemy wszystkie zabiegi fizjoterapeutyczne z wyłączeniem okładów borowinowych. Usługi realizujemy w formie opieki ambulatoryjnej (w ramach umowy z NFZ  oraz komercyjnie ) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 14:00. Szczegółowe informacje można uzyskać w Dziale Planowanie Zabiegów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00. Kontakt telefoniczny 75 642 65 70 lub drogą elektroniczną e-mail: planowanie@uzdrowisko-cieplice.pl .

SPA Marysieńka:
W naszej ofercie proponujemy Państwu nowe zabiegi komercyjne:
 • lecznicze ćwiczenia z muzyką w basenie uzdrowiskowym: wtorki, środy 17.30 - 18.15,
 • gimnastyka lecznicza zdrowy kręgosłup:  poniedziałki, środy, piątki 18.00 - 19.00,
 • ćwiczenia rozciągające z elementami jogi: poniedziałki i środa 18.00 - 19.30,
 • gimnastyka ogólnousprawniająca: wtorki i czwartki 18:00-19:00,
 • zabiegi kosmetyczne w kapsule młodości: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 19.00.
Sklep uzdrowiskowy działa bez zmian.

Obiady na wynos i zamówienia na dania świąteczne - obiady na wynos: obiad dnia 19,50zł, w abonamencie 15,50zł (ceny zawierają opakowania), w godz. od 12.30. do 16.00. w restauracji Dom Zdrojowy. Na życzenie możemy przygotowywać również obiady dietetyczne (dieta lekkostrawna, wegetariańska itp.).
Przyjmujemy zamówienia na dania świąteczne. Zamóweinia mozna składać telefonicznie pod nr 785 995 742 lub 506 478 024 lub e-mail 
joanna.zamaro@uzdrowisko-cieplice.pl Przy zamówieniach będzie pobierany zadatek w wys. 20% zamówienia.  Zamówienia dotyczące potraw świątecznych przyjmujemy do dnia 20.12.2020r.

Pobyty ze skierowaniami NFZ i ZUS, które rozpoczęły się przed 24.10.2020 będą realizowane do końca. Na nowe pobyty prosze nie przyjeżdżać. NIe dotyczy to rehablitacji ogólnoustrojowej prowadzonej w obiekcie Stoczniowiec, która jest prowadzona bez zmian.

Pobyty hotelowe - aktualnie dostępne są tylko w podróżach służbowych. Na miejscu Gość musi napisać oświadczenie o podróży służbowej.

Pobyty komercyjne - rehabilitacja.
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów nadal możemy przyjmować gości komercyjnych. Jest to jednak możliwe tylko wówczas gdy "zaprzestanie rehabilitacji grozi poważnym pogorszeniem stanu zdrowia pacjenta".
Dokonując rezerwacji na najbliższy okres muszą Państwo:
- posiadać od swojego lekarza zaświadczenie potwierdzające, że zaprzestanie rehabilitacji grozi poważnym pogorszeniem stanu zdrowia pacjenta
LUB
- mogą Państwo zdobyć takie zaświadczenie na miejscu w UC u naszego lekarza. Należy jednak podkreślić, że jeśli lekarz uzdrowiskowy zgodnie ze stanem faktycznym nie wyda takiego zaświadczenia to Gość nie będzie mógł rozpocząć rehabilitacji.

Oferta specjalna "Pobyt rehabilitacyjny długoterminowy"
Szukasz bezpiecznego miejsca z opieką lekarską, pielęgniarską, zabiegami i wyżywieniem? - Zapraszamy do Uzdrowiska Cieplice.
W Domu Zdrojowym możesz liczyć na skuteczne zabiegi rehabilitacyjne, doskonałe wyżywienie i komfortowe warunki hotelowe. Nad bezpieczeństwem czuwa nasz zespół epidemiczny a Goście są pod opieką lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Nasza oferta specjalna dostępna jest pomimo zamknięcia hoteli i uzdrowisk*

Pokój 1-osobowy komfort w Domu Zdrojowym 155zł/dzień
Pokój 2-osobowy komfort w Domu Zdrojowym 135zł/osoba/dzień

Pobyt w ramach oferty specjalnej musi trwać minimum 14 dni. O krótsze pobyty zapytaj sprzedawcę.

Cena za 1 dzień pobytu od osoby zawiera:
 • nocleg,
 • wyżywienie (3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolację),
 • 1 zabieg dziennie od poniedziałku do soboty (bez niedziel) - w przypadku przypadających świąt zabiegi podlegają przeplanowaniu na dni robocze,
 • początkowe badanie lekarskie (każde następne płatne 30 zł. )
 • doraźną opiekę pielęgniarsko-lekarskie,
 • kurację pitną.
Pobyt rehabilitacyjny z dwoma zabiegami/dzień - dopłata 16 zł/dzień.
Pobyt rehabilitacyjny z trzema zabiegami/dzień - dopłata 32 zł/dzień.
Pobyt rehabilitacyjny z czterema zabiegami/dzień - dopłata 48 zł/dzień.
Uwaga: organizujemy również transport do naszego uzdrowiska w cenie 1,40zł/km

Osoby korzystające z rehabilitacji muszą być samodzielne.

* Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów nadal możemy przyjmować gości komercyjnych. Jest to jednak możliwe tylko wówczas gdy "zaprzestanie rehabilitacji grozi poważnym pogorszeniem stanu zdrowia pacjenta". Dokonując rezerwacji na najbliższy okres muszą Państwo:
- posiadać od swojego lekarza zaświadczenie potwierdzające, że zaprzestanie rehabilitacji grozi poważnym pogorszeniem stanu zdrowia pacjenta
LUB
- mogą Państwo zdobyć takie zaświadczenie na miejscu w UC u naszego lekarza. Należy jednak podkreślić, że jeśli lekarz uzdrowiskowy zgodnie ze stanem faktycznym nie wyda takiego zaświadczenia to Gość nie będzie mógł rozpocząć rehabilitacji.

Rezerwacje indywidualne pobytów rehabilitacyjnych
Plac Piastowski 38,  58-560 Jelenia Góra
Telefon: 75 75 33 143 lub 75 75 510 55 (Dział marketingu czynny od poniedziałku do piątku od 08:00 - 16:00)
Telefon 75 75 510 03 lub 75 75 510 57 (telefony czynne codziennie przez całą dobę)
Fax: (75) 64 265 55
e-mail: marketing@uzdrowisko-cieplice.pl
 


Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd