preloader
zarezerwuj wizytę lekarską zarezerwuj zabiegi
Zobacz opinie
Data przyjazdu
Data wyjazdu

fotele masujące

Wszyscy Goście Uzdrowiska, przebywający na pobytach pełnopłatnych otrzymują bezpłatny voucher na serię masaży w gabinecie Casada Medical.

Oferta Gabinetu Casada Medical w Uzdrowisku Cieplice

Sieć gabinetów Casada Medical, zlokalizowana jest w ośrodkach służby zdrowia. Powstała, by wspierać rehabilitantów w ich codziennej pracy oraz by zapewnić wszystkim pacjentom możliwość skorzystania
z masażu i przede wszystkim – by pomóc im w relaksacji, niezbędnej dla prawidłowej pracy ludzkiego organizmu.

Gabinet w Uzdrowisku Cieplice wyposażony został w urządzenia masujące niemieckiej marki Casada Healthcare – modele Hilton II BMS oraz Betasonic. Oba modele realizują kompleksowy masaż całego ciała – od stóp, poprzez łydki, uda, wszystkie odcinki kręgosłupa, po ręce i dłonie. Automatyczne programy masażu zaprogramowane zostały przede wszystkim na delikatne rozciąganie ciała, usuwanie napięć mięśniowych, poprawę ruchomości. Szereg ustawień manualnych pozwala na dopasowanie lub zaprogramowanie indywidualnego programu masażu. 

Nasze fotele masujące posiadają również system Braintronics. Jest to najnowsza technologia, polegająca na audiostymulacji fal mózgowych.  Dzięki niej „zestresowane” fale mózgowe osiągają „spokojne” częstotliwości, a użytkownik odzyskuje spokój i może się całkowicie zrelaksować.

Technologia ta nie tylko wzmacnia efekt masażu, lecz przede wszystkim pomaga uwolnić się od stresu – nawet chronicznego, uspakaja gonitwę myśli, pomaga odzyskać stan równowagi.

Ponadto w naszym gabinecie znajdują się dwa modele mat masujących.
Quattromed IV S line realizuje masaż Shiatsu za pomocą nefrytowych głowic masujących. Mata posiada również funkcje ogrzewania i wibracji, które wpływają rozluźniająco i kojąco na organizm, wzmacniają też efekt masażu i relaksacji. Masaż odbywa się w pozycji siedzącej i realizowany jest na wszystkich odcinkach kręgosłupa.

Mata Bodyshape przeznaczona jest do masażu wibracyjnego całego ciała w pozycji leżącej. Z masażu na niej skorzystać może praktycznie każdy, gdyż istnieje niewiele przeciwwskazań do tego rodzaju masażu.
Zintegrowana funkcja ogrzewania działa rozluźniająco i zapewnia poczucie komfortu w trakcie zbiegu.

W gabinecie Casada Medical można również skorzystać z masażu stóp na urządzeniu FootInn.
Refleksoterapia, czyli masaż punktów, odzwierciedlających wszystkie organy wewnętrzne, które zlokalizowane są na stopach, wpływa dodatnio na pracę całego organizmu.

Obsługa naszego punktu pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego zabiegu.


Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd