preloader
zarezerwuj wizytę lekarską zarezerwuj zabiegi
Zobacz opinie
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Mistrzostwach Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie górskim

Uzdrowisk oCieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU ma zaszczyt zaprosić do udziału w Mistrzostwach Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie górskim, które odbędą się 28 września 2019 roku podczas 5 Rowerowego Biegu Piastów w Jakuszycach.
Zawody będą rozgrywane w kategorii Open, na dystansie MEGA (41,3 km). Uczestnicy, którzy zajmą 1-3 (w kat. kobiet i mężczyzn) otrzymają puchary podczas dekoracji.  Statuetki w kategoriach wiekowych zostaną wręczone na spotkaniu branżowym po wyścigu.
Uzdrowisko Cieplice jest partnerem mistrzostw.
ZAPISY oraz WIĘCEJ informacji na stronie www.bieg-piastow.pl

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych