preloader
slider 6
Pawilon Edward
masaze
slider4
slider 4
slider 4
slider 7
slider8
masaże
slider 9
slider 15
slider 17
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Oferty specjalne

Zdrowie dla Seniora 7 noclegów
8 dni od 1 539 zł /osoba

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Pobyt leczniczy intensywny z 4 zabiegami na dzień
2-24 dni od 254 zł /osoba/noc

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Zdrowie dla Seniora 14 noclegów
15 dni od 2 970 zł /osoba

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Rehabilitacja pourazowa i pozabiegowa 15 dni
15 dni od 3 338 zł /osoba

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Pobyt leczniczy z 3 zabiegami na dzień
2-24 dni od 234 zł /osoba/noc

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Narząd głosu - rehabilitacja - 14 noclegów
15 dni od 3 292 zł /osoba

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Pakiet okulistyczny
2-24 dni od 227 zł /osoba

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Rehabilitacja uzdrowiskowa w nietrzymaniu...
15 dni od 2 970 zł /osoba

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Pobyt leczniczy z 2 zabiegami na dzień
2-24 dni od 214 zł /osoba/noc

Uzdrowisko Cieplice
więcej
Uzdrowisko Cieplice
więcej

Pobyt zdrowotny (bez badania)
2-8 dni od 214 zł /osoba/noc

Uzdrowisko Cieplice
więcej

Pobyt świąteczno-sylwestrowy
12 dni od 2 859 zł /osoba

Uzdrowisko Cieplice
więcej


Uzdrowisko Cieplice – zapraszamy na zabiegi lecznicze

Witamy na stronie internetowej Uzdrowiska Cieplice będącego częścią Jeleniej Góry. Jako jedyni w Cieplicach mamy koncesję na wydobycie leczniczych wód termalnych, które wykorzystujemy do zabiegów leczniczych. Wodolecznictwo w Cieplicach ma długą tradycję, sięgającą roku 1281.
 
Cieplickie gorące źródła mają temperaturę wody dochodzącą do 90 stopni Celsjusza – i są to najgorętsze źródła w Polsce. Tym, co nas wyróżnia spośród innych uzdrowisk jest szerokie zastosowanie wód leczniczych – począwszy od kąpieli w basenie poprzez klasyczne masaże i hydromasaże aż po inhalacje i okłady borowinowe.  Posiadamy nowoczesną bazę zabiegową, pozwalającą sprostać potrzebom naszych kuracjuszy.

Termalne wody lecznicze

Właściwości słabozmineralizowanych, fluorkowo-krzemowych wód termalnych znajdują zastosowanie w leczeniu chorób przewlekłych, w tym m.in. w rehabilitacji narządu ruchu, leczeniu chorób układu moczowego oraz leczeniu chorób oczu. Pomagamy w rehabilitacji w stanach pourazowych, a także w schorzeniach z zakresu ortopedii, reumatologii i neurologii oraz osteoporozie. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi na naszej stronie wskazaniami zdrowotnymi do pobytu w naszym uzdrowisku w Cieplicach.

Dla Gości sanatorium w Cieplicach przygotowaliśmy komfortowe warunki pobytu i wypoczynku. W samym centrum uzdrowiska znajduje się nasz czteropiętrowy Dom Zdrojowy, w którym czeka na Państwa aż 249 miejsc w komfortowo urządzonych  pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mogą Państwo również skorzystać z oferty obiektów Edward i Długi Dom znajdujących się w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i Domu Zdrojowego.  W naszych obiektach przygotowane są dla przybywających do Cieplic noclegi w pokojach i apartamencie.

Zapraszamy do naszego sanatorium osoby ze skierowaniami na leczenie uzdrowiskowe i rehabilitację z ZUS i NFZ. Przygotowaliśmy również dla Państwa atrakcyjne pakiety pobytowe, w tym pakiety na Święta i Sylwestra w naszym uzdrowisku w Karkonoszach.

Organizacja eventów i gastronomia

W naszym sanatorium znajdują się trzy restauracje, w których serwujemy tanie obiady i pyszne dania kuchni polskiej. Codziennie można u nas zjeść smaczny „obiad dnia”. do naszych restauracji zapraszamy nie tylko kuracjuszy, ale też wszystkich Gości przybywających do Jeleniej Góry. Gastronomia w Uzdrowisku Cieplice to również przyjęcia okolicznościowe takie jak komunie  czy chrzciny organizowane na zlecenie naszych Klientów. Zapewniamy również obsługę cateringową innych eventów takich jak konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe.

 

Aktualności

16 Maj 2023

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu

16 Maj 2023

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Wiceprezesa Zarządu

15 Maj 2023

Uzdrowisko Cieplice na Pikniku nad Odrą - Festiwal Podróży i Czasu Wolnego w Szczecinie.

PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd