preloader
zarezerwuj wizytę lekarską zarezerwuj zabiegi
Zobacz opinie
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Polska Grupa Uzdrowisk i INTERFERIE na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie

Polska Grupa Uzdrowisk i sieć hoteli INTERFERIE wezmą udział w największym wydarzeniu branży turystycznej ITB Berlin. Berlińskie targi to tysiące zwiedzających, prezentacje ofert i pokazy. - Jako lider branży uzdrowiskowo-hotelarskiej w kraju, zaprezentujemy potencjał naszej grupy klientowi zagranicznemu. Chcemy, aby nasze uzdrowiska i aktywna rekreacja stały się okrętem flagowym Polski – mówi Piotr Grudziński, dyrektor sprzedaży i marketingu PGU.

ITB Berlin to największe i najważniejsze wydarzenie dla przedstawicieli branży turystycznej w Europie. Przez pięć dni na zwiedzających czekają prezentacje ponad 180 krajów z całego świata, przegląd ofert i pokazy przygotowane przez przedstawicieli wszystkich gałęzi rynku turystycznego. Udział w Targach to szansa na szerokie dotarcie do odbiorców i możliwość promocji polskich marek. Polska Grupa Uzdrowisk i sieć hoteli INTERFERIE będą obecne na stoisku narodowym we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Na wszystkich gości odwiedzających polską strefę czekać będzie woda Staropolanka.

Uzdrowiska tworzące PGU i sieć hoteli INTERFERIE dysponują obiektami w najlepszych polskich kurortach i miejscowościach wypoczynkowych położonych w zachodniej części Polski od wybrzeża Bałtyku po Sudety i Karkonosze. Dysponując ofertą skierowaną do odbiorców zainteresowanych wypoczynkiem zdrowotnym i rehabilitacyjnym przyciągają również tych, którzy cenią sport i przyjazne pobyty rodzinne. Rosnące potrzeby odbiorców sprawiły, że w ofercie nie brakuje zabiegów SPA & Wellness dla najbardziej wymagających. W 2017 roku obiekty Polskiej Grupy Uzdrowisk przyjęły 83 tysiące klientów z Polski i zagranicy,
a hotele sieci INTERFERIE 58 tysięcy klientów.

Stoisko PGU i sieci hoteli INTERERIE zaprojektowano jako jedno z największych w gronie polskiej reprezentacji marek i regionów. Odwiedzający otrzymają specjalnie przygotowane materiały promocyjne, będą mogli zapoznać się z ofertą i skorzystać z porad dotyczących pakietów pobytowych, a także skosztować wody mineralnej. Udział w ITB Berlin to stały element strategii obecności na rynku i poszerzenia wpływów dla całej grupy spółek będących w portfelu KGHM TFI S.A.
Pracownicy Uzdrowiska Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące pobytów indywidualnych i grupowych (zarówno kuracyjnych jak i hotelowych) - zapraszamy.

ITB Berlin - od 7 do 11 marca 2018, tereny targowe Messe Berlin, Messedamm 22.


Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

NA TERENIE CIEPLIC MINERALNA LECZNICZA WODA TERMALNA STOSOWANA JEST WYŁĄCZNIE W ZABIEGACH WYKONYWANYCH W OBIEKTACH NALEŻĄCYCH DO UZDROWISKA CIEPLICE SP. Z O.O. - GRUPA PGU.