preloader
zarezerwuj wizytę lekarską zarezerwuj zabiegi
Zobacz opinie
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Święta i sylwester w górach, w Uzdrowisku Cieplice

W Uzdrowisku Cieplice możesz już zarezerwować doskonały wypoczynek świąteczno-noworoczny 2019. Nie zwlekaj, sprawdź nasze oferty pakietowe i zaplanuj magiczny, grudniowy relaks w Karkonoszach.

W grudniu Uzdrowisko Cieplice będzie – jak co roku – pełne prawdziwego, świątecznego klimatu. Na miłośników Karkonoszy czekają już zimowe propozycje Domu Zdrojowego, Pawilonu Edward, a także obiektu Długi Dom. Obejmują one pełne wyżywienie, zakwaterowanie oraz bogatą ofertę zabiegów leczniczych i SPA, które pozwalają na zaplanowanie grudniowego wypoczynku z prozdrowotnym odprężeniem. Uzdrowisko Cieplice przygotowało pobyty w opcjach 5-, 7- i 12-dniowych:

Podczas Bożego Narodzenie i Sylwestra, z myślą o naszych gościach zaplanowaliśmy ponadto mnóstwo dodatkowych atrakcji, tj. uroczystą kolację wigilijną oraz szampańską zabawę sylwestrową.

Szczegółowe informacje o świątecznych i noworocznych ofertach Uzdrowiska Cieplice dostępne są na stronie: https://uzdrowisko-cieplice.pl/pobyt-swiateczno-sylwestrowy


Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd