preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Szlachetna Paczka

Pracownicy Uzdrowiska Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU wzięli udział w kolejnej edycji "Szlachetnej Paczki".
W imieniu obdarowanej Rodziny serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom i Zarządowi Spółki - wasze zaangażowanie, dobre serce oraz skala niesionej pomocy jest nieoceniona!

Poniżej krótkie podsumowanie przygotowane przez pracowników zaangażowanych w akcję:
udało nam się zaspokoić wszystkie potrzeby wymienione przez Rodzinę w kwestionariuszu zgłoszeniowym. Zakupiliśmy tonę węgla, dużą ilość żywności, nowy zestaw garnków, komplety pościeli i poszewek. Szczególną uwagę staraliśmy się zwrócić na potrzeby dzieci, które nie miały chociażby kurtki czy butów na zimę. Dzięki zgromadzonym przez nas środkom udało się zakupić dużą ilość ubrań dla 2-letniego Tymka i 6-letniej Amelki - nie tylko wspomniane kurtki i buty, ale również bluzeczki, spodnie, bieliznę - dzieci zostały bardzo dobrze zaopatrzone w ubranka do szkoły czy przedszkola. Kilkoro z Was przyniosło również odzież od siebie, zarówno nową, jak i używaną w bardzo dobrym stanie. Udało nam się zgromadzić piękną wyprawkę dla nienarodzonego jeszcze maluszka- ciuszki, kosmetyki, pampersy. Robiąc zakupy, starałyśmy się w szczególnym stopniu obdarować dzieci - nie tylko drewnianymi klockami, o których marzyły. Chciałyśmy stworzyć wyjątkowe prezenty dla tych maluchów - w postaci markowych zabawek i markowych słodyczy, o których te dzieci mogły do tej pory jedynie pomarzyć. Również Mama i Tata otrzymali prezenty - pani Joanna bon do drogerii, pan Miłosz komplet dresów i buty na zimę.

W sumie przekazaliśmy Rodzinie 22 duże kartony plus wspomniany opał. Wartość przekazanej przez nas darowizny to blisko 4000 zł. Pani Marta Karoń, wolontariuszka opiekująca się Rodziną, po dostarczeniu paczek napisała, że Rodzina była zaskoczona tak dużą skalą prezentów, dzieci bardzo szczęśliwe od razu rozpakowały swoje paczki.
Serdeczne podziękowania składamy również na ręce pana Prezesa oraz Kierownictwa za umożliwienie rehabilitacji Pana Miłosza.

 
PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd