preloader
zarezerwuj wizytę lekarską zarezerwuj zabiegi
Zobacz opinie
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Uzdrowisko Cieplice współorganizatorem oratorium "Pocałeunek Boga"

18 sierpnia br. w Bazylice Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze, o godz. 19:15 odbędzie się niezwykłe wydarzenie pt. „Pocałunek Boga”.

Wielka forma muzyczna wokalno-instrumentalna jaką jest oratorium zostanie wykonana przez blisko 120 młodych muzyków – solistów, chór i orkiestrę. Jest to trzecia część muzycznego tryptyku, po oratoriach: „Szczęśliwi” i „Ja Jestem”.

„Pocałunek Boga” w sposób wyjątkowy, a niekiedy zaskakujący opowiada o miłości, a jednocześnie stanowi młodzieżowe wotum wdzięczności za dar odzyskania przez Polskę niepodległości.

Twórcami tego muzycznego dzieła są: kompozytor Mateusz Kazimierski oraz dk. Adrian Sielicki. Organizatorem koncertu w Jeleniej Górze jest Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego.
Współorganizatorzy to: Uzdrowisko Cieplice; Parafia pw. Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze oraz Parafia pw. św. Judy Tadeusza w Jeleniej Górze.

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych