preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Gastronomia / imprezy

Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU dysponuje trzema restauracjami w obiektach Edward, Długi Dom i Pod Różami. Naszym Gościom oferujemy tradycyjną i zawsze smaczną polską kuchnię. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu, obiady serwowane są do stołu. Nasi Goście mają również możliwość korzystania z posiłków dietetycznych. Dostępne są liczne diety zdrowotne, a także dieta wegetariańska.
Również osoby, które nie wykupiły noclegów w naszych obiektach, mogą korzystać z wyżywienia w naszych restauracjach. Codziennie zapraszamy na pyszny "obiad dnia". Nasze tanie i smaczne obiady słynne są w całej Jeleniej Górze.

Organizacja przyjęć okolicznościowych i eventów

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe i różne eventy. Jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej wyszukanych wymagań naszych klientów. Obsługujemy konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz przyjęcia rodzinne takie jak chrzciny, komunie, urodziny. Zapewniamy pełną obsługę cateringową, dopasowaną do oczekiwań Gości. Na życzenie Klientów komponujemy menu, zmieniamy wystrój sal, zapewniamy oprawę muzyczną. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm.

Imprezy okolicznościowe w restauracjach Uzdrowiska Cieplice:
Tel.: (75) 64 26 550 lub kom. 506 478 024
Fax: (75) 64 265 55
e-mail : joanna.zamaro@uzdrowisko-cieplice.pl