preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Atrakcje

Jeśli tylko mają Państwo taką możliwość, warto połączyć pobyt w uzdrowisku i zabiegi lecznicze ze zwiedzaniem Jeleniej Góry i okolic oraz odkrywaniem tutejszych atrakcji turystycznych. Osoby preferujące aktywny wypoczynek z pewnością polubią tutejsze zabytkowe parki o łącznej powierzchni 18 ha oraz rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, z których słynie Kotlina Jeleniogórska. Na miejscu jest też Aquapark Termy Cieplickie, unikatowy kompleks basenów z wodą termalną. Nasi kuracjusze mogą na miejscu w uzdrowisku kupić bilety ze zniżką do Term Cieplice. Uzdrowiskowe Biuro Podróży organizuje również wycieczki do takich miejsc jak Drezno, Praga czy Zamek Książ. Zapewniamy, że z naszymi atrakcjami nikomu nie grozi u nas nuda.
 

PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd