preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Zabiegi

Zapraszamy do zapoznania się z opisem uzdrowiskowych zabiegów leczniczych. Proponujemy Państwu zarówno kuracje grupowe, jak i indywidualne. Kąpiel borowinowa hydromasaż podwodny, masaż czy może natrysk – to tylko niektóre z propozycji zabiegów wykonywanych w naszym uzdrowisku w Jeleniej Górze. Już wielu Gości naszego uzdrowiska doceniło walory naszych kuracji.

Kąpiele lecznicze i inne kuracje

Najbardziej popularnym rodzajem kuracji w naszym uzdrowisku są kąpiele lecznicze w wodzie termalnej. Mogą one być połączone z rehabilitacją ruchową prowadzoną przez naszych doświadczonych instruktorów np. w postaci Aqua fitness. Oferujemy m.in. kąpiele w wodzie fluorkowo-krzemowej, kąpiele kwasowęglowe, kąpiele perełkowe czy wspomniane powyżej kąpiele borowinowe.  Warto uzupełnić kąpiel w uzdrowiskowym basenie z hydromasażem o seans leczniczy w saunie fińskiej. Pacjenci naszego uzdrowiska w Cieplicach mogą również korzystać z licznych zabiegów poza basenem uzdrowiskowym takich jak masaże Aquavibron, prądy interferencyjne Interdyn, elektrostymulacje mięśni, galwanizacje czy krioterapia miejscowa. Nie sposób nie wspomnieć też o takich dobroczynnych kuracjach jak inhalacje, okłady i plastry borowinowe oraz klasyczny masaż.
 

PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd