KGHM, POLSKA GRUPA UZDROWISK

Polska Grupa Uzdrowisk

Grupa powstała w 2011 r. Członkami grupy są jedne z najlepszych polskich uzdrowisk: "Uzdrowisko Cieplice" Sp. z o.o.,  "Uzdrowisko Świeradów -Czerniawa" Sp. z o.o., "Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU", "Uzdrowisko Połczyn" S.A., których większościowym właścicielem jest KGHM Polska Miedź S.A. Grupa oferuje szeroki zakres usług uzdrowiskowych opartych m.in. na unikatowych w skali kraju i Europy surowcach leczniczych.

WIĘCEJ

Uzdrowisko Cieplice

Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU
Cieplice to najstarszy w Polsce, założony w 1281 roku kurort, będący dziś uzdrowiskową częścią Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie). Wdzięk, zaciszność oraz klimat szacownego uzdrowiska, położonego u stóp Karkonoszy, w sercu Kotliny Jeleniogórskiej doceniają przybywający tu liczni kuracjusze. Największym skarbem Cieplic są lecznicze wody termalne, które od ponad 7 wieków przyciągają Gości z kraju i zagranicy.

Uzdrowisko Cieplice

Uzdrowisko Połczyn

Uzdrowisko Połczyn S.A.
Połczyn – Zdrój to miasto i siedziba gminy w województwie zachodniopomorskim, powiecie świdwińskim. Położony jest, na dnie kotliny, wśród wzgórz morenowych nad rzeką Wogrą na Pojezierzu Drawskim. Okolice miasta są niezwykle ciekawe pod względem krajobrazowym. Miasto leży na obszarze Drawskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje 66 tys. ha Pojezierza Drawskiego.

WIĘCEJ

Uzdrowisko Połczyn

Uzdrowisko Świeradów

Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa Sp. z o.o.
Świeradów to malownicza miejscowość położona w Górach Izerskich. Kurort słynie z leczniczych źródeł radonowych. Skuteczność kuracji od lat doceniana jest przez licznych kuracjuszy. Dzięki sukcesom w leczeniu Świeradów nazywany jest "Doliną Młodości".

WIĘCEJ

Uzdrowisko Świeradów

Uzdrowiska Kłodzkie

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU
Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU stanowi największy w Polsce kompleks uzdrowiskowy. Tworzą go trzy popularne kurorty o wielowiekowej tradycji uzdrowiskowej: Polanica–Zdrój, Duszniki–Zdrój i Kudowa–Zdrój.

WIĘCEJ

Uzdrowiska Kłodzkie