preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Sklep Uzdrowiskowy

 
Zapraszamy do Sklepu Uzdrowiskowego w Pawilonie Lalka. Sklep znajduje się przy wejściu do Parku Zdrojowego.
W ofercie sklepu znajdą Państwo m.in.: naturalne komsetyki uzdrowiskowe, miody, pamiątki, vouchery pobytowe, porcelanę, produkty solne, produkty regionalne, alkohole, słodycze i wiele innych.
Sklep czynny jest codziennie od 10.00 do 18.00 (również w niedziele niehandlowe i święta)
 

Naturalne kosmetyki i produkty borowinowe. Kosmetyki uzdrowiskowe oparte m.in. na dobroczynnych właściwościach borowiny i solanki połczyńskiej oraz kory świerku z Uzdrowiska Świeradów. Produkty borowinowe z Uzdrowiska Połczyn to m.in. plastry borowinowe i borowina do okładów, mydła borowinowe i kosmetyki na bazie borowiny.

 

Porcelana - kubki, talerzyki, filiżanki, świeczniki, czajniczki oraz nieodzowne przy kuracju pitnej pijałki. Porcelana ozdabiana jest fotografiami z cieplickiego zdroju.

 

Produkty solne - słodycze solne, kosmetyki solne, młynki solne, świeczniki. Sól użyta w produktach pochodzi m.in. z polskich kopalni soli kamiennej, z solanki wydobywanej w Uzdrowisku Połczyn oraz z Pakistanu (sól tybetańska)

 

 

Vouchery to idealny pomysł na prezent. Vouchery mogą być wykorzystane na pobyt w Uzdrowisku Cieplice lub na zakupy w Sklepie Uzdrowiskowym. Vouchery na zabiegi dostepne są w Planowaniu Zabiegów w Domu Zdrojowym 
 

Miody i produkty pszczele. Naturalne miody pochodzą z polskich pasiek. Posiadamy w ofercie wiele smaków oraz dodatkowo zestawy miodów w pięknych opakowaniach prezentowych. Polecamy również dla zdrowia mleczko pszczele i propolis.

 

Pamiątki z Cieplic i regionu. zabierz dobre wspomnienia ze sobą. Magnesy, breloki, torby, szlafroki, ręczniki i wiele innych z cieplickimi nadrukami,

 
 

Miody pitne - półtoraki, dwójniaki, trójniaki i czwórniaki. Miody pitne to znane na terenach Polski już od średniowiecza, napoje alkoholowe powstałe dzięki fermentacji miodu.

 

Torby ekologiczne -płócienne torby z nadrukami o Cieplicach. Różne kolory.


  
PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd