Sklep Uzdrowiskowy

Sklep Uzdrowiskowy

Zapraszamy do Sklepu Uzdrowiskowego w Pawilonie Lalka. Sklep znajduje się przy wejściu do Parku Zdrojowego.
W ofercie sklepu znajdą Państwo m.in.: naturalne komsetyki uzdrowiskowe, miody, pamiątki, vouchery pobytowe, porcelanę, produkty solne, produkty regionalne, alkohole, słodycze i wiele innych.
Sklep czynny jest codziennie od 10.00 do 18.00 (również w niedziele niehandlowe i święta).

Kosmetyki

Naturalne kosmetyki i produkty borowinowe. Kosmetyki uzdrowiskowe oparte m.in. na dobroczynnych właściwościach borowiny i solanki połczyńskiej oraz kory świerku z Uzdrowiska Świeradów. Produkty borowinowe z Uzdrowiska Połczyn to m.in. plastry borowinowe i borowina do okładów, mydła borowinowe i kosmetyki na bazie borowiny.

Kosmetyki

Porcelana

Porcelana - kubki, talerzyki, filiżanki, świeczniki, czajniczki oraz nieodzowne przy kuracju pitnej pijałki. Porcelana ozdabiana jest fotografiami z cieplickiego zdroju.

Porcelana

Produkty solne

Produkty solne - słodycze solne, kosmetyki solne, młynki solne, świeczniki. Sól użyta w produktach pochodzi m.in. z polskich kopalni soli kamiennej, z solanki wydobywanej w Uzdrowisku Połczyn oraz z Pakistanu (sól tybetańska).

Produkty solne

Vouchery

Vouchery to idealny pomysł na prezent. Vouchery mogą być wykorzystane na pobyt w Uzdrowisku Cieplice lub na zakupy w Sklepie Uzdrowiskowym. Vouchery na zabiegi dostepne są w Planowaniu Zabiegów w Domu Zdrojowym.

Vouchery

Miody

Miody i produkty pszczele. Naturalne miody pochodzą z polskich pasiek. Posiadamy w ofercie wiele smaków oraz dodatkowo zestawy miodów w pięknych opakowaniach prezentowych. Polecamy również dla zdrowia mleczko pszczele i propolis.

Miody pitne - półtoraki, dwójniaki, trójniaki i czwórniaki. Miody pitne to znane na terenach Polski już od średniowiecza, napoje alkoholowe powstałe dzięki fermentacji miodu.

Miody
Miody

Pamiątki

Pamiątki z Cieplic i regionu. zabierz dobre wspomnienia ze sobą. Magnesy, breloki, torby, szlafroki, ręczniki i wiele innych z cieplickimi nadrukami.

Pamiątki

Torby

Torby ekologiczne -płócienne torby z nadrukami o Cieplicach. Różne kolory.

Torby