preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Uzdrowisko

Zanim zdecydują sie Państwo na pobyt w Uzdrowisku Cieplice, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na jego temat. Znajdą tu Państwo ciekawe informacje o historii uzdrowiska oraz jego aktualnej ofercie. W galerii przedstawiamy zdjęcia z przeprowadzanych u nas zabiegów oraz zdjęcia naszych obiektów a także atrakcji turystycznych Jeleniej Góry i okolic. Pobyt w naszym uzdrowisku można połączyć z aktywnością fizyczną, jeśli zdrowie na to pozwala, oraz zwiedzaniem tutejszych niezwykle urokliwych parków czy zabytków. Polecamy Państwa uwadze również nasze informacje poświęcone leczniczym wodom termalnym – które są słynne w całym kraju ze swoich wszechstronnych właściwości leczniczych. Na bazie wody termalnej wykonujemy wiele zabiegów, kuracjusze przybywający do Cieplic chętnie korzystają również z masaży i kąpieli mineralnych.
 

PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd