preloader
zarezerwuj wizytę lekarską zarezerwuj zabiegi
Zobacz opinie
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Gastronomia / imprezy

Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU dysponuje trzema restauracjami na terenie Jeleniej Góry, w obiektach Edward, Długi Dom i Villa Polonia. Naszym Gościom oferujemy tradycyjną i zawsze smaczną polską kuchnię. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu, obiady serwowane są do stołu. Nasi Goście mają również możliwość korzystania z posiłków dietetycznych. Dostępne są liczne diety zdrowotne, a także dieta wegetariańska.
Również osoby, które nie wykupiły noclegów w naszych obiektach, mogą korzystać z wyżywienia w naszych restauracjach. Codziennie zapraszamy na pyszny "obiad dnia". Nasze tanie i smaczne obiady słynne są w całej Jeleniej Górze.

Organizacja przyjęć okolicznościowych i eventów

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe i różne eventy. Jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej wyszukanych wymagań naszych klientów. Obsługujemy konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz przyjęcia rodzinne takie jak chrzciny, komunie, urodziny. Zapewniamy pełną obsługę cateringową, dopasowaną do oczekiwań Gości. Na życzenie Klientów komponujemy menu, zmieniamy wystrój sal, zapewniamy oprawę muzyczną. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm.
Oferta wielkanocna dla firm 2019: oferta
Przykładowe menu komunijne 2019: menu

Imprezy okolicznościowe w restauracjach Uzdrowiska Cieplice:
Tel.: (75) 64 26 550 lub kom. 506 478 024
Fax: (75) 64 265 55
e-mail : joanna.zamaro@uzdrowisko-cieplice.pl


 

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych