Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Pracownicy Uzdrowiska Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU wzięli udział w kolejnej edycji "Szlachetnej Paczki".
W imieniu obdarowanej Rodziny serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom i Zarządowi Spółki - wasze zaangażowanie, dobre serce oraz skala niesionej pomocy jest nieoceniona!

Poniżej krótkie podsumowanie przygotowane przez pracowników zaangażowanych w akcję:
udało nam się zaspokoić wszystkie potrzeby wymienione przez Rodzinę w kwestionariuszu zgłoszeniowym. Zakupiliśmy tonę węgla, dużą ilość żywności, nowy zestaw garnków, komplety pościeli i poszewek. Szczególną uwagę staraliśmy się zwrócić na potrzeby dzieci, które nie miały chociażby kurtki czy butów na zimę. Dzięki zgromadzonym przez nas środkom udało się zakupić dużą ilość ubrań dla 2-letniego Tymka i 6-letniej Amelki - nie tylko wspomniane kurtki i buty, ale również bluzeczki, spodnie, bieliznę - dzieci zostały bardzo dobrze zaopatrzone w ubranka do szkoły czy przedszkola. Kilkoro z Was przyniosło również odzież od siebie, zarówno nową, jak i używaną w bardzo dobrym stanie. Udało nam się zgromadzić piękną wyprawkę dla nienarodzonego jeszcze maluszka- ciuszki, kosmetyki, pampersy. Robiąc zakupy, starałyśmy się w szczególnym stopniu obdarować dzieci - nie tylko drewnianymi klockami, o których marzyły. Chciałyśmy stworzyć wyjątkowe prezenty dla tych maluchów - w postaci markowych zabawek i markowych słodyczy, o których te dzieci mogły do tej pory jedynie pomarzyć. Również Mama i Tata otrzymali prezenty - pani Joanna bon do drogerii, pan Miłosz komplet dresów i buty na zimę.

W sumie przekazaliśmy Rodzinie 22 duże kartony plus wspomniany opał. Wartość przekazanej przez nas darowizny to blisko 4000 zł. Pani Marta Karoń, wolontariuszka opiekująca się Rodziną, po dostarczeniu paczek napisała, że Rodzina była zaskoczona tak dużą skalą prezentów, dzieci bardzo szczęśliwe od razu rozpakowały swoje paczki.
Serdeczne podziękowania składamy również na ręce pana Prezesa oraz Kierownictwa za umożliwienie rehabilitacji Pana Miłosza.

← Wróć do Bloga