Fitness

← Wróć do listy zabiegów

Fitness

FIT BALL (PIŁKI)

Gimnastyka całego ciała z wykorzystaniem dużej piłki. Ćwiczenia z piłką są niezwykle skuteczne ponieważ stanowi ona niestabilną podstawę, na której wykonujemy ćwiczenia. Efektem tego jest konieczność zmuszenia do pracy większej liczby mięśni, niż wtedy gdy ruch wykonywany jest w warunkach stabilnego oparcia np. leżąc na podłodze. Oznacza to, że nie tylko ćwiczymy konkretne mięśnie, ale równocześnie wzmacniamy mięśnie podtrzymujące kręgosłup. Piłka jest przyborem elastycznym, delikatnym i bezpiecznym dlatego jest polecana dla ludzi o każdym stopniu sprawności fizycznej ruchowej i dowolnej wydolności.

FIT BALL (PIŁKI)

POWER TBC

Total Body Conditioning. Ćwiczenia ogólnorozwojowe – spalają tkankę tłuszczową, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe (ręce, klatka piersiowa, brzuch, grzbiet, pośladki, uda). Zajęcia prowadzone z użyciem przyborów (ciężarki, gumy, piłki). Ćwiczenia prowadzone są w szybkim tempie, całość zakończona stretchingiem.

POWER TBC

ZDROWY KRĘGOSŁUP

To zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej. Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa, wyprostowana sylwetka i zmniejszenie bóli kręgosłupa. Zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku, z nadwagą, mało aktywnych fizycznie, dla tych którzy chcą zrobić coś dobrego dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

TABATA

Wykonywany w czterominutowych cyklach interwałowy trening metaboliczny. W równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia Tabata pozwalają osiągnąć formę w krótkim czasie. Zajęcia dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych.

TABATA

Ćwiczenia wzmacniające

Ćwiczenia wzmacniające i kształtujące - Ta forma zajęć pozwala na ujędrnianie całego ciała oraz skuteczną jego rzeźbę, wzmocnienie i kształtowanie.Jest to trening, który ukształtuje wszystkie partie ciała. Intensywny ze względu na duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia i wykorzystanie takich przyrządów jak: gumy, ciężarki, sztangi, hantle. Doskonały trening dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń. Trening zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.

Ćwiczenia wzmacniające

Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób.

Cena zabiegu, punkty sprzedaży, dni/godziny, w których zabieg jest wykonywany - sprawdź tutaj
 

← Wróć do listy zabiegów