preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Kąpiel elektryczno-wodna

Kąpiel elektryczno-wodna czterokomorowa odbywa się z wykorzystaniem czterech wanienek wypełnionych wodą w których zanurzone są kończyny oraz przepływającego przez nie prądu stałego. Zabieg stosowany jest w niektórych chorobach układu sercowo – naczyniowego. W zależności od kierunku przepływu prądu w tracie zabiegu , uzyskuje się różne efekty terapeutyczne.

Efekt terapeutyczny:
Kąpiel czterokomorowa powoduje zwiększenie lub zmniejszenie pobudliwości ośrodkowego układu nerwowego. Osiąga się zmniejszenie ciśnienia krwi lub podniesienie w zależności od kierunku przepływu prądu. Kąpiel czterokomorowa działa też przeciwbólowo. W zależności od kierunku przepływu prądu uzyskuje się efekt uspokajający, obniżający ciśnienie krwi lub pobudzający, podwyższający ciśnienie krwi.
Wskazania:

  • zaburzenia układu sercowo-naczyniowego
  • skłonności do nadmiernie podwyższonego ciśnienia krwi
  • skłonności do nadmiernie obniżonego ciśnienia krwi
  • zespoły bólowe o różnym przebiegu
  • stany zapalne
  • niedowłady
  • choroby zwyrodnieniowe stawów
  • nerwice
  • zaburzenia krążenia obwodowego
Cena zabiegu, punkty sprzedaży, dni/godziny, w których zabieg jest wykonywany - sprawdź tutaj

 


 
 
PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd