preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Kąpiel perełkowo - krzemowo - świerkowa

Kąpiel perełkowo-krzemowo- świerkowa idealnie poprawia samopoczucie, działa rozluźniająco i oczyszczająco, odpręża i koi zmysły, w połączeniu z ciepłą wodą działa inhalująco i rozgrzewająco. Kąpiel świerkowa z linii Terra SPA wykazuje korzystne działanie w chorobach skóry, chorobach układu nerwowego, stanach zapalnych pęcherza moczowego oraz nieżytach dróg oddechowych. Kąpiel w połączeniu z krzemem zawartym w naszej leczniczej wodzie wpływa nie tylko na zdrowie ale również na urodę poprawiając stan skóry włosów i paznokci. Oddziaływanie perełek (powietrza) w czasie kąpieli wzmaga działanie zawartych w ekstrakcie substancji.
Unikatowa receptura kąpieli, została stworzona na bazie specjalnie wyselekcjonowanych składników aktywnych. Najważniejszym składnikiem jest ekstrakt z kory świerku. Stanowi on nieocenione źródło wielu dobroczynnych olejków eterycznych oraz garbników, kwasów organicznych, witamin C i K ,substancji goryczkowych, wykazujących właściwości pobudzające, regenerujące antybakteryjnie . Ponadto ekstrakt z kory świerku zwiększa napięcie skóry, poprawia jej ukrwienie, co jednocześnie wpływa na jej lepsze odżywienie i dotlenienie, działa wspomagająco w bólach reumatycznych.
Działanie przeciwstresowe kąpieli zawdzięczamy dodanemu olejkowi geraniowemu, który łagodzi stany napięcia nerwowego, likwiduje stany lękowo –depresyjne oraz zmienność nastrojów. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i odkażająco, korzystnie wpływając na leczenie skaleczeń, mikrouszkodzeń skóry oraz podrażnień, oddziałując dobroczynnie na poprawę kolorytu skóry.
Cennym składnikiem zawartym w kąpieli świerkowej jest olejek lawendowy, w którym zawarte antyoksydanty działają na skórę ochronnie i przeciwstarzeniowo. Olejek wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne. Świetnie radzi sobie z niedoskonałościami skóry. Działa łagodząco w leczeniu łuszczycy, owrzodzeń i stanów zapalnych skóry. Wspomaga gojenie się ran, oparzeń słonecznych oraz redukuje obrzęki.
Działanie przeciwzapalne, uspokajające i przeciwskurczowe kąpiel świerkowa zawdzięcza olejkowi z rumianku rzymskiego, który stwarza dobre warunki do odnawiania się naskórka. Jest dobrym środkiem ściągającym zalecanym do stosowania na suchą skórę.
Działanie:
• Wspomagające w bólach reumatycznych
• Regenerujące
• Antybakteryjne
• Przeciwgrzybiczne
• Przeciwzapalne
• łagodzące w leczeniu łuszczycy oraz stanach zapalne skóry
• Poprawiające ukrwienie skóry
• Uspakajające
• Relaksujące
• Oczyszczające
• Zwiększające napięcie skóry
• Przeciwstarzeniowe
PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd