Kapsuła Młodości Slim Line

← Wróć do listy zabiegów

Kapsuła Młodości Slim Line

Zdrowa skóra działa jako ochronna powłoka naszego ciała i jest niezbędna zarówno do utrzymania zdrowia, jak i urody. Promienie IR stymulują tworzenie się kolagenu przeciwdziałając starzeniu się skóry. Pozwala to na zwiększenie jej ukrwienia, nawilżenie, poprawę elastyczności i ogólnej kondycji. Dodatkowe zastosowanie różnorodnych preparatów kosmetycznych, maseczek i okładów, przyjemny klimat i komfortowe warunki panujące w kapsule relaksują i sprzyjają poprawie samopoczucia oraz zwiększeniu efektywności kuracji.

Terapia wyszczuplająca / detoksykacja / zwalczanie cellulitu
Efektywne odchudzanie i redukcja cellulitu może być przeprowadzona tylko przy znacznej stymulacji metabolizmu, detoksykacji i eliminacji nadmiaru płynów. Używanie środków zwalczających cellulit podczas trwania seansu w kapsule zwiększa ich efektywność, a tym samym pozwala szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty. Innym czynnikiem pozwalającym zwiększyć efektywność usuwania cellulitu jest wcześniejsze zastosowanie głębokiej oscylacji „Deep oscilation” z naszego dostępnego w uzdrowisku zestawu zabiegów.
Kapsuła zapewnia całkowicie nowe możliwości utraty wagi. Wytwarzane przez panele LED-LIM światło podczerwone wnika aż do 4 cm w głąb ciała i rozgrzewa organizm bez wykorzystywania powietrza jako nośnika. Dzięki tej możliwości ciało dużo mocniej poci się i traci o 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie. Rozwiązanie to powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, ale także spala tkankę tłuszczową, zmniejsza poziom cholesterolu usuwa metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. W czasie jednego 30 minutowego seansu organizm spala około 600 do 800 Kcal – czyli tyle ile po przebiegnięciu 5-8 km. To wielofunkcyjne urządzenie, które pobudza zmysł dotyku, zapachu, wzroku i słuchu. Łączy kuracje terapeutyczną i kosmetyczną z odnową biologiczną zapewniając pełny komfort i przyjemny relaks.
Dodatkowo kapsuła oferuje funkcje sauny suchej, podczerwieni, wykonuje masaż wibracyjny i pulsacyjny, zapewnia terapię aromatami, ziołami oraz muzyką i kolorowym światłem, tworzy mgiełkę roztworów witamin i minerałów. Sesje terapeutyczne są zróżnicowane. Każdą sesję można dostosować do specyficznych potrzeb klienta. Istotną cechą tego urządzenia jest synergia, czyli współdziałanie kilku czynników, które w połączeniu dają zdecydowanie większe efekty niż ich suma przy działaniu samodzielnym.

Kapsuła SlimLine Pod posiada:

  • LED-LIM – koloroterapię przy użyciu 16 modułów intensywności światła (LIM) z ustalonym zakresem światła w 2 kolorach
  • system prysznica powietrznego (tzw. „sucha sauna”) z możliwością ustawienia temperatury aż do 81 stopni Celsjusza,
  • tlenoterapię przy użyciu generatora czystego tlenu z możliwością ustawienia zabiegu na ciało w komorze albo na twarz. łóżko wibracyjne z regulowaną mocą wibracji dla dolnej i górnej części osobno.
  • aromaterapię przy użyciu czterech specjalnie dobranych zapachów,
  • podgrzewaną oraz ekonomicznie wyprofilowaną leżankę,
  • chłodne powietrze na twarz,
  • muzykoterapię.

Cena zabiegu, punkty sprzedaży, dni/godziny, w których zabieg jest wykonywany - sprawdź tutaj

← Wróć do listy zabiegów