preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Masaż podwodny manualny w leczniczej wodzie termalnej

Masaż podwodny manualny wykonywany jest w wannie z leczniczą wodą termalną w której dodatkowo na zanurzone ciało pacjenta oddziałuje woda wypływająca z węża zaopatrzonego w różne końcówki kształtujące strumień wody. Regulowane ciśnienie w przedziale 1-4 atmosfer oraz różny kształt wypływającego z dyszy strumienia wody powoduje efekty zbliżone do stosowanych technik masażu klasycznego. Zabieg powoduje pobudzenie krążenia, rozluźnienie mięśni, złagodzenie dolegliwości bólowych, zwiększenie przemiany materii i zmniejszenie napięcia nerwowego.
Efekt terapeutyczny:
Zabieg powoduje pobudzenie krążenia, rozluźnienie mięśni, złagodzenie dolegliwości bólowych, zwiększenie przemiany materii i zmniejszenie napięcia nerwowego.
Wskazania:
  • miażdżyca
  • nadciśnienie
  • zakrzepowe zapalenie żył
  • choroba wieńcowa
  • niewydolność krążenia
  • choroba Basedowa
Cena zabiegu, punkty sprzedaży, dni/godziny, w których zabieg jest wykonywany - sprawdź tutaj
 

 

 
PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd