od 242 zł /osoba
2-24 dni

Pobyty wypoczynkowe

Sprawdź ceny i dostępność

Pobyty wypoczynkowe to oferta dla osób, które chcą spędzić w naszym uzdrowisku czas, ale nie nastawiają się na korzystanie z zabiegów leczniczych. Wczasy w Cieplicach to wspaniała okazja do wypoczynku i zwiedzania okolicznych zabytków i atrakcji przyrodniczych. W trakcie pobytów wypoczynkowych istnieje możliwość zakupienia zabiegów SPA i leczniczych.

CENA ZA 1 DOBĘ POBYTU OD OSOBY ZAWIERA:
• nocleg,
• wyżywienie (trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja),
• wstęp na basen termalny (do wykorzystania 3,5 godziny na każdy tydzień pobytu = 30 minut na dzień),
• kurację pitną (krenoterapię).

RABATY dzieci:

Dzieci do lat 3 – bezpłatnie, (dziecku ni przysługuje osobne łózko, wyżywienie i zabiegi)
50% - w sezonie A i B dla dzieci od 4 do 7 lat (pół porcji żywieniowej).
20% - w sezonie A i B dla dzieci od 8 do 12 lat (pół porcji żywieniowej).

Doba hotelowa trwa od 14.00 do 10.00.

Cena pobytu nie obejmuje opłaty uzdrowiskowej płatnej na miejscu w wysokości 6,00 zł/ osoba/ dzień zgodnej z uchwałą Urzędu Miasta Jeleniej Góry.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
: przy drugim pełnopłatnym pobycie Gość otrzymuje rabat 2%. Przy kolejnych pobytach od 2 do 9 wysokość rabatu rośnie odpowiednio od 2% do 9%, a 10 pobytów i więcej to 10% rabatu. Dotyczy wszystkich rodzajów pobytów indywidualnych komercyjnych.

Rezerwacja i informacja dostępna przez całą dobę: tel. (75) 75 33 143; (75) 75 510 03; (75) 75 510 04; (75) 75 510 05; (75) 75 510 57  e - mail: marketing@uzdrowisko-cieplice.pl

Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest dokonanie wpłaty zadatku (w wysokości 30% wartości pobytu) na konto Spółki w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić w recepcji w dniu przyjazdu gotówką lub kartą. W przypadku niedotrzymania terminu wpłaty zadatku rezerwacja będzie anulowana. Ustala się warunki rezygnacji przez kupującego z częściowej lub całkowitej ilości miejsc:
a) do 30 dni przed datą rozpoczęcia pobytu rezerwującemu zostanie zwrócony zadatek (pomniejszony jedynie o opłatę manipulacyjną w wysokości 40 zł),
b) poniżej 30 dni do daty rozpoczęcia pobytu Spółka obciąży kuracjusza opłatą manipulacyjną w wysokości 30% wartości pobytu.
c) w przypadku rezygnacji z całości lub części pobytu po rozpoczęciu pobytu, Spółka obciąży kuracjusza opłatą w wysokości 100% wartości pobytu
W przypadku niewykorzystania zaplanowanych zabiegów, pakietów, karnetów, zabiegów leczniczych, zabiegów SPA, usług rekreacyjnych z winy Gościa, Spółka nie dokonuje zwrotu pieniędzy.