preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Solarium stojące

Zabieg naświetlania promieniowaniem ultrafioletowym w owoczesnym urządzeniu wyposażonym w 42 lampy 180W XL, które pozwalają uzyskać równomierną, złocisto – brązową opaleniznę. Najnowszy system płyt akrylowych sprawia że opalanie jest bardzo bezpieczne.

Efekty terapeutyczne:
Działa stymulująco na układ odpornościowy, Zapobiega różnym infekcjom - podczas promieniowania wzrasta funkcja obronna krwinek białych i powstają substancje niszczące wirusy (tzw. interferony). Podnosi wydolność fizyczną organizmu. Działa pozytywnie w przypadku nerwobóli nerwu kulszowego. Poprawia samopoczucie i działanie odstresowujące dzięki obniżaniu poziomu adrenaliny.

Wskazania:

  • osteoporoza i krzywica spowodowane niedoborem witaminy D, wytwarzanej w skórze pod wpływem promieniowania ultrafioletowego.
  • nerwobóle nerwu kulszowego
  • łuszczyca.

Cena zabiegu, punkty sprzedaży, dni/godziny, w których zabieg jest wykonywany - sprawdź tutaj

Zarezerwuj zabieg on-line:
PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd