Aquapark Termy Cieplickie

Termy Cieplickie

We wszystkich recepcjach Uzdrowiska Cieplice dostępne są bilety do Term Cieplickich. Tylko u nas kupisz bilety z dodatkową 5% zniżką!

Termy Cieplickie to, unikalny w skali Karkonoszy i całego regionu, kompleks basenów, którego wyjątkowość polega na wykorzystaniu wód termalnych o niespotykanym, w skali europejskiej składzie chemicznym i temperaturze.

Termy Cieplickie
Termy Cieplickie

Baseny oraz wanny jacuzzi są wypełnione wodą, której nadajemy, optymalną dla rekreacji i wypoczynku, temperaturę w przedziale 28-36°C.Kąpiel, zabawa czy nauka pływania w ciepłej, ale niezbyt gorącej, wodzie gwarantuje nieoceniony, dobroczynny wpływ na regenerację całego organizmu, a także efektywność wodnych i powietrznych masaży.

Kompleks podzielony jest na trzy strefy. W skład strefy basenów wewnętrznych wchodzą: basen rekreacyjny z hydromasażami, huśtawką wodną i „dziką rzeką”, połączony z basenem pływackim (4 tory x 25m), 2 brodziki ze zjeżdżalniami i tryskaczami dla dzieci, dwie wanny jacuzzi, zjeżdżalnie „Anakonda” i „Cebula” oraz 2 baseny termalne z leżankami wodnymi i możliwością wypłynięcia na zewnątrz hali basenowej bez względu na porę roku i temperaturę powietrza.

Strefa basenów zewnętrznych czynna jest latem i można na niej korzystać z basenu rekreacyjnego z torową zjeżdżalnią rodzinną, drugiej zjeżdżalnią rurowej, gejzerów i parasola wodnego, kosza do gry w aquabasket oraz drewnianej i zielonej plaży z leżakami.

Całość uzupełnia strefa SPA w której znajdują się dwie sauny fińskie o różnych temperaturach, sauna parowa, sauna infrared, bicze wodne, dodatkowe trzy wanny jacuzzi,  grota śnieżna, fontanna lodowa, strefa relaksu z podgrzewanymi leżankami ceramicznymi oraz dwa gabinety w których oferuje się liczne zabiegi i masaże.
Ponadto w obiekcie znajduje się sklep sportowy, zaplecze konferencyjne i strefa gastronomiczna oraz prowadzone są zajęcia fitness i dostępny jest kort do squasha.

Termy Cieplickie położone są w uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry – Cieplicach, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch zabytkowych parków – Zdrojowego i Norweskiego oraz licznych zabytków i obiektów sanatoryjno-hotelowych. Trzy darmowe parkingi są w stanie pomieścić łącznie ponad 150 samochodów. Oprócz dni, w których organizowane są imprezy tematyczne, obiekt czynny jest od 6.00 do 22.00, siedem dni w tygodniu ze świętami włącznie. Rozbudowany cennik, system zniżek oraz pakietów grupowych, a także oferta elektronicznych karnetów pre-paid powoduje, że jest to jeden z najatrakcyjniejszych cenowo obiektów tego typu w Polsce.
Strona www Term Cieplickich: www.termycieplickie.pl