Masaż relaksacyjny indyjski

← Wróć do listy zabiegów

Masaż relaksacyjny indyjski

Oleje stosowane w trakcie masażu wnikają w tkanki głęboko, wywierając dobroczynny wpływ na skórę i organy wewnętrzne. Ich zapach odpręża fizycznie i psychicznie. Masaż indyjski to mocny, głęboki masaż wykonywany przez doświadczonego masażystę, który „czyta” potrzeby ciała klienta.

Masaż relaksacyjny indyjski

Efekt terapeutyczny:
Masaż indyjski usuwa blokady z ciała, powstające pod wpływem stresu. Zabieg ten ma na celu pobudzenie i zrównoważenie energii w całym organizmie na wszystkich trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Ma działanie detoksykacyjne i upiększające – wygładza i nawilża skórę. Sprawia, że staje się jędrna, elastyczna i aksamitnie gładka. Likwiduje niekorzystne skutki stresu, odpręża i rozluźnia. Ma działanie antydepresyjne. Poprawia przemianę materii, ułatwia trawienie i przyswajanie pokarmów, przez co wspomaga odchudzanie. Pobudza krążenie krwi i aktywuje procesy oczyszczania organizmu z produktów przemiany materii, toksyn i zanieczyszczeń. Stymuluje układ odpornościowy. Redukuje stany zapalne oraz obrzęki. Poprawia sprawność i elastyczność stawów.

Wskazania:
Polecany dla osób w stresie, w czasie oczyszczania organizmu, w celu poprawienia kondycji i wyrównania energii w ciele, w depresji

Cena zabiegu, punkty sprzedaży, dni/godziny, w których zabieg jest wykonywany - sprawdź tutaj

← Wróć do listy zabiegów