preloader
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Masaż stóp

Masaż stóp to technika masażu leczniczego, który przetrwał trzy tysiące lat. Metoda zrodziła się w Chinach (refleksoterapia), następnie migrujący mnisi przenieśli ją na grunt Tajlandii, gdzie udoskonalana była dalej hinduskimi, relaksacyjnymi metodami ajurwedyjskimi. Obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek. Masaż zaczyna się od  miękkich i przyjemnych ruchów  dłońmi, następnie  wzbogacany  jest mocniejszymi technikami, ale nie bolesnymi.
Efekt terapeutyczny:
Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”. Wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy.
Wśród wielu korzyści, najważniejszymi są:

  • zlikwidowanie napięcia mięśni nóg i stóp,
  • odtruwanie organizmu z toksyn,
  • łagodzenie uczucia tzw. ciężkich nóg
  • poprawa jakości snu i ogólnego samopoczucia
  • stymuluje działanie wielu organów wewnętrznych

Wskazania:
Masaż stóp szczególnie zalecany jest dla osób narażonych na nadmierne obciążenie stóp (np. praca stojąca, niektóre dziedziny sportu, otyłość), a także po długotrwałym wysiłku czy w stanie zmęczenia organizmu bez wyraźnej przyczyny.
 

Cena zabiegu, punkty sprzedaży, dni/godziny, w których zabieg jest wykonywany - sprawdź tutaj
PFR

Klauzula informacyjna - cel: zapisanie się do newslettera
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne
2) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. P. Ściegiennego 9B
3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@uzdrowisko-cieplice.pl nr tel. 75 75 510 05 w. 356
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Cieplice
Recepcja
Cieplice
Rezerwuj
Cieplice
Dojazd