Masaż ujędrniająco-antycellulitowy

← Wróć do listy zabiegów

Masaż ujędrniająco-antycellulitowy

Masaż ręczny oraz wykorzystujący bańki chińskie. Cellulit to zmiana ukształtowania skóry o charakterze tzw. pomarańczowej skórki. Sposobów na cellulit jest wiele, dobre efekty daje odpowiednio wykonany masaż. Masaż antycellulitowy to zespół technik dobieranych tak aby usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie zmiany nastąpiły.

Efekt terapeutyczny:
wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, w znacznym stopniu redukuje cellulit oraz modeluje i wysmukla mięśnie.  Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Po takim masażu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest gładsza, bardziej napięta, sprężysta i jędrna.
Wspomaganie Masażu bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

Wskazania:
Masaże tego typu stosowane są zarówno w celach profilaktycznych jak i leczniczych.

Cena zabiegu, punkty sprzedaży, dni/godziny, w których zabieg jest wykonywany - sprawdź tutaj

← Wróć do listy zabiegów